Wakacyjne szleństwo:-)

sobota, 18 Czerwiec 2016

the-high-tatras-399680_960_720ry, a szczególnie nasze Polskie Tatry są miejscem tak pięknym, że nie trzeba szczególnie mocno przekonywać do wyjazdu w te strony..Miasto Zakopane, które ze względu na swe położenie, u podnóża Tatr sprawia, że ma ono charakter typowo turystyczny.
Pobyt w górach, a szczególnie w Tatrach jest szczególnie przyjemnym czasem, ponieważ wówczas obcujemy z naturą, przyrodą, a przede wszystkim możemy wyruszać na wycieczki po niższych i wyższych górach. Oczywiście miasto aż pęka w szwach od wszelkiego typu miejsc.


Nasz dom oferuje komfortowe warunki które sprawią, iż poczują się Państwo jak u siebie w domu. Położenie, w jakim znajdujemy się sprawią, iż będą Państwo mieć dostęp do każdego miejsca w Zakopanem i okolicach w którym moglibyście coś ciekawego zobaczyć lub przeżyć…

Mamy również do zaoferowania mnóstwo atrakcji, o których na pewno nie zapomnicie i będziecie chcieli wracać tu z przyjemnością.

 Jeżeli lubisz oszczędzać dutki , to zarezerwuj nocleg własnie u nas. Po przyjeździe do pensjonatu, zapytaj o Kartę Tatrzańską oraz informator z atrakcjami do karty .Dowiesz się z niego jakie rabaty i niespodzianki przygotowali dla Ciebie właściciele atrakcji pod Tatrami dzięki której Twój pobyt w górach będzie tańszy i przyjemniejszy. Czeka na Ciebie mnóstwo atrakcji turystycznych, które oferują swoje usługi na specjalnych promocyjnych warunkach. Szczegóły poznasz po przyjeździe do pensjonatu.

Poza tym dla stałych klientów mamy atrakcyjne rabaty tak, że na pewno następnym razem, gdy nas odwiedzicie zabierzecie ze sobą rodzinę i znajomych. Błachutówka to, to, czego od dawna szukacie. Klimat, jaki tu panuje i atmosfera dostarczają przeżyć na długie lata. Jeżeli macie Państwo ochotę na takie przeżycia czekamy na kontakt. Chętnie udzielimy szerszych informacji na temat naszych pokoji i atrakcji, jakie tu na Państwa czekają.
Serdecznie zapraszamy Was i wasze rodziny do spędzenia niezapomnianych chwil.

pressroom